BeautyRelax Airflow Ultimate

Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variant4 €91 % • 503×Ďalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,2 €92 % • 187 349×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Použitie
na nohy

Chodila som na prístrojovú lymfodrenáž. Chcela som to mať aj doma. Trocha som sa bála, či to bude tiež také kvalitné, účinné, keď cena nie je taká vysoká. Som milo prekvapená. S tovarom som spokojná. Je to super. Trocha relaxu aj doma, nohy sú hneď uvoľnenejšie a ohybnejšie. Kúpila by som to určite aj znova :))

Použitie
na nohy

Masážny prístroj na nohy Airflow Ultimate od značky BeautyRelax sú kvalitné kompresné návleky, ktoré poskytujú okamžitú úľavu pre unavené končatiny. Regenerácia unavených svalov. Znižujú opuchy. Napomáhajú odplaviť kyselinu mliečnu po náročnej športovej aktivite. Návleky podporujú funkciu lymfatického systému. Jednoduché prispôsobenie nohám pomocou suchého zipsu. 3 automatické masážne programy. Možnosť nastavenia 3 úrovní sily vzduchovej kompresie. Funkcia vyhrievania v 3 úrovniach intenzity. Praktický ovládač s displejom pre nastavenie všetkých funkcií.

1zákazník odporúča produkt